Share
Büyük Projeler Büyük Projeler

(Türkçe Dublaj Full HD) The Secret | SIR | Çekim Yasası | Çince içerik Türkçe Dublaj

(Türkçe Dublaj Full HD) The Secret | SIR | Çekim Yasası | Çince içerik Türkçe Dublaj

Bilgi Madencisi işte tüm hayatın temelini oluşturan yasayı anlatan video.
Çekim yasasıyla hayatınız değişir, Quantum düşünce tekniği içerir.
Benzer benzeri çeker..

Hayatın Büyük Sırrı
Çağlar boyunca geçti, yüzyıllar boyunca seyahat etti… sana ulaşmak için.

Bu çığır açan belgesel filmde, önde gelen bilim adamları, yazarlar, doktorlar ve filozoflar, onu yaşamak isteyen herkesin hayatını değiştiren büyük Sırrı ortaya koyuyor. Her şeyin Sırrı budur – neşe, sağlık, para, ilişkiler, aşk, mutluluk… şimdiye kadar istediğiniz her şey.

Bu şaşırtıcı film, tüm yaşamları yöneten Evrensel yasayı sadelikle açıklıyor ve barış, sevgi, esenlik ve bollukla dolu neşeli bir yaşamın – kasıtlı ve zahmetsizce – nasıl yaratılacağının bilgisini sunuyor. Ve Sırrı öğrendikçe siz de istediğiniz her şeye nasıl sahip olabileceğinizi, olabileceğinizi veya yapabileceğinizi öğreneceksiniz. Ve hayatta seni bekleyen gerçek ihtişamı anlayacaksın.

Yakında Sırrı öğreneceksin ve bu senin hayatını sonsuza dek değiştirecek.
Çağlar boyunca aktarıldı, çok imrenildi, saklandı, kayboldu, çalındı ​​ve çok büyük meblağlarda satın alındı. Bu asırlık Sır, tarihin en önde gelen insanlarından bazıları tarafından anlaşılmıştır: Platon, Galileo, Beethoven, Edison, Carnegie, Einstein ve diğer mucitler, ilahiyatçılar, bilim adamları ve büyük düşünürler. Şimdi Sır dünyaya ifşa ediliyor.

Yazar Rhonda Byrne, her birimiz gibi kendi keşif yolculuğuna çıktı. Yol boyunca, The Secret’ı dünyaya getirmek ve vizyonunu geliştirmek, milyarlarca kişiye neşe getirmek için yazarlar, bakanlar, öğretmenler, film yapımcıları, tasarımcılar ve yayıncılardan oluşan mükemmel bir ekibi bir araya getirdi.

Katkıda bulunanlar arasında : John Assaraf, Michael Bernard Beckwith, Lee Brower, Jack Canfield, Dr. John F. Demartini, Marie Diamond, Mike Dooley, Bob Doyle, Hale Dwoskin, Morris Goodman, Dr. John Gray, Dr. John Hagelin, Bill Harris, Ben Johnson, Loral Langemeier, Lisa Nichols, Bob Proctor, James Arther Ray, David Schirmer, Marci Shimoff, Dr. Joe Vitale, Dr. Denis Waitley, Neale Donald Walsch ve Fred Alan Wolf, Ph.D.

Abone Ol ✅ https://www.youtube.com/channel/UCouJ…
İnstagram ✅ https://www.instagram.com/buyuk.proje…
Web ✅ https://buyukprojeler.com/

Leave a Reply